Overiť číslo

Overte si a nahláste nevyžiadané volanie

Žiadna spoločnosť nemá právo volať vám bez vášho súhlasu. Overte si telefónne číslo, ktoré vám volalo. Následne ho môžete nahlásiť Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb.

Do tejto chvíle sme overili 20 772 čísiel

2279

ľudí jasne povedalo Nevolajte mi!

Iniciatíva Nevolajtemi

Dajte najavo, že nechcete byť kontaktovaní bez súhlasu

2279 z nás sa vyjadrilo proti marketingovým volaniam bez súhlasu. Pridajte sa a pomôžte vytvoriť tlak na firmy, aby sa správali zodpovedne.

Navyše, ak má nejaká firma váš súhlas a nie ste jej zákazníkom, môže si na Nevolajtemi.sk overiť, že si neželáte byť kontaktovaní.

Posledné hodnotené

0902 593 418 Nebezpečné Podvodník/podvodnicka, ktorý reaguje cez whats app na inzeráty na bazosi. Chcel zorganizovať poštového kuriéra, peniaze že dostanem cez Epostu na účet a potom odovzdám tovar zrejme neexistujucemu kuriérovi. Na tovar sa ani nepýta. Našťastie som si jeho/jej číslo zadala do vyhľadávača.
0951 873 226 Marketingové volanie Otravuju s prieskumom
0902 593 418 Nebezpečné Podvodnik, rovnaky scenar ako v komente nizsie. Nasledne vam posle link, kde by ste mali zadat vsetky svoje udaje z karty vratane vysky vasich penazi na ucte, aby ste si prevzali peniaze, ktore vam tam akoze on poslal za tovar a po ktory pride zrejme jeho neexistujuci kurier. Nezmysel. Nic neposkytujte, ak nechcete byt okradnuty.
020 7097 8184 Nebezpečné Volanie s Londýna , neviem o koho ide neviem anglický jazyk , ale volajú mi už dlho vždy s iného čísla.
0176 24735251 Nebezpečné Pisali na inzerat z Bazosa. Na male sluchadla za par eur. Chceli (alebo chcel/a lebo najskor na whats uppe bola fotka dievcata ale pisane spravy boli v muzskom rode a potom fotku vymazal) aby to bolo zaslane kurierom - vraj mi platba prijde na kartu vopred a potom kurier vyzdvihne 'tovar'. Male sluchadla co sa vojdu do obalky a este aj postovne by mal v cene. Ked som povedala ze len na dobierku uz sa neozval. Cisty podvod....
Nevyžiadané volanie

Obťažuje vás niektoré telefónne číslo? 📱 Nahláste ho.

Nahlásiť nevyžiadané volanie

Mohlo by vás zaujímať

Ako sa brániť voči neférovým predajným volaniam

Ak nechcete ostať len pri preverení úrovne bezpečnosti volania z neznámeho čísla, ale...

Prečítať viac

Oslovujú ma rôzne firmy s obťažujúcimi ponukami. Ako to mám riešiť?

Svet je plný reklamy na produkty a služby, ktoré sa vás snažia presvedčiť, že sú šité ...

Prečítať viac
Iniciatíva nevolajtemi.sk

Pridajte sa

Zadajte svoje číslo a pridajte sa
k iniciatíve Nevolajtemi.sk.